MODRIĆ NAPUŠTA REAL?! Španjolci otkrili da se vraća u Premier ligu i da je već odabrao klub

Objavljeno

- datum

PROPUŠTA MALAGU    Je li moguće da je njegova karijera u Madridu završila?

Real Madrid danas gostuje kod Malage u utakmici 32. kola La Lige. Kapetan Vatrenih, Luka Modrić, propustit će tu utakmicu, a nisu otputovali ni Gareth Bale, Cristiano Ronaldo, Raphael Varane i Nacho Fernandez.

Tek sinoć je Luka odradio pravi trening jer se još uvijek oporavlja od udarca u bedro kojeg mu je zadao Matuidi. Utakmica protiv Malage bit će ukupno 17. koju je Luka propustio samo u ovoj sezoni, što i nije dobra vijest donosi dnevno.hr.

Španjolski Diario Gol objavio je kako Modrić već ovog ljeta napušta Real Madrid te da se vraća u Premier ligu, odnosno u Liverpool. Navodno je Hrvat već odlučio da tamo želi nastaviti karijeru, a društvo će mu praviti Dejan Lovren.

Za njega je zainteresiran i Arsenal, a Redsi su za njega spremni platiti 60 milijuna eura. Modrić s Realom ima ugovor do 2020. godine, a već neko vrijeme nagađa se da ga neće odraditi do kraja.

- datum

Hrvatska se plasirala u polufinale Svjetskog prvenstva. Nakon nevjerojatno dramatičnog okršaja s fanatičnim domaćinima Rusija, Hrvatska je nakon izvođenja jedanaesteraca u poluzavršnici SP-a.

Gol je za Ruse zabio Čerišev u 32. minuti. Za Hrvatsku je izjednačio Kramarić u 40. Vida je zabio za 2:1 u 101. minuti. Za 2:2 je pogodio Mario Fernandes u 115. minuti.

Prvih 90 minuta  završio je rezultatom 1:1, u produžetku je Hrvatska povela s 2:1 pogotkom Domagoja Vide, no pet minuta prije kraja poravnao je Fernandes.

Malo šale… ovako je nekad izgledala Rusija, a ovako danas izgleda…

A ovako su čekali pobjedu i slavili u Hrvatskoj udruzi Benedikt…