Connect with us

Sport

Popularni holivudski glumac uživao na poljudskim tribinama i svjedočio pobjedi Hajduka

Objavljeno

- datum

Popularni holivudski glumac, Andy Garcia, večeras je na Poljudu s tribina pratio dvoboju 11. kola Prve HNL u Splitu, gdje su nogometaši Hajduka pobijedili Inter iz Zaprešića s 2-0 (1-0).

Šarmantni američko-kubanski glumac, koji je prije nekoliko dana stigao je na hrvatsko je tlo, ovih dana na otoku Visu snima scene u željno iščekivanoj romantičnoj glazbenoj komediji “Mamma Mia! Here We Go Again” u kojoj će utjeloviti lik Fernanda Cienfuegosa.

Hajduk je na Poljudu s lakoćom dobio Inter s 2-0 i učvrstio se na trećem mjestu ljestvice.

Josip Radošević je sjajnim udarcem s 20-tak metara donio vodstvo Hajduku u 9. minuti, a na 2-0 je povećao Ante Erceg u 58. minuti nakon dodavanja Hamze. Splićani su dokraja propustili niz prilika za puno uvjerljiviju pobjedu, dok je u 88. minuti kapetan Zoran Nižić zaradio isključenje.

- datum

MOŽDA UBUDUĆE – DRUGAČIJE   Najbolja svjetska bacačica diska Sandra Perković (28) u subotu je na Europskom atletskom prvenstvu u Berlinu osvojila zlatnu medalju sa hicem od 67.62 metara, te je tako postala prva u povijesti, računajući i mušku i žensku konkurenciju, sa pet uzastopnih naslova europske prvakinje u istoj pojedinačnoj disciplini.

U prve četiri serije Sandra Perković nikako nije uspijevala pogoditi idealni hitac. Prvi pokušaj završio je u zaštitnoj mreži, potom je bacila 59.09 metara, pa 59.97 m.

U četvrtoj seriji ponovno je disk završio u mreži, a onda je u petom pokušaju bacila 67.62 metara i time je osigurala još jedno zlato.

“Čini mi se da sam sve naslove osvojila na isti, stresan način, sa puno drame. Samo na EP 2014. u Zuerichu nije bilo drame. Mislim da će mi na sljedećem EP biti puno lakše, jer sam sada ušla u povijest. Za vrijeme finala mislila sam na svoju majku, koja se uvijek nervira kad me gleda na televiziji. No, ona me je iznenadila, i večeras je bila ovdje na stadionu u publici”, izjavila je Sandra Perković nakon što je peti puta postala europske prvakinja.

Nijemica Nadine Mueller, koja je bila vodeća do pete serije, osvojila je srebro sa 63.00 metara, a njena sunarodnjakinja Shanice Craft (62.46 m) bila je brončana.