Naime, stručni komentator smatra da je i više nego očigledno da je Mayweather pustio Ircu prve tri runde te da je dozvolio da meč ode do 10. runde čisto zbog navijača.

“Mayweather nije u mirovini. Zašto bi bio? Pa kreirao je najveću muljažu u povijesti borilačkih sportova”, otkriva Lampley za TMZ.

“Pustio je Conoru tri runde kako bi MMA svijet imao o čemu pričati, a onda je meč pustio do 10 runde. Sve je to namještaljka. Vjerujem da postoji još budala na ovom svijetu koji će dozvoliti da Floyd zaradi novih 150 milijuna ili više”, dodao je.

Novinar ga je potom pitao je li siguran da je pustio prve tri runde: “O, da. Naravno. To je bilo i više nego očito”, odgovorio je s velikom sigurnošću, nakon čega je novinar TMZ-a pitao: “Mislite li da će Mayweather riskirati stopostotni učinak u karijeri zbog novog povratka?”

“Riskirati? Riskirati? Jesi li upravo povezao riječ rizik s Floyd Mayweatherom? Tu nema nikakvog rizika.”

Sport

(VIDEO) HRVATSKA POBJEDOM NAD NIGERIJOM 2:0, na čelu skupine

Objavljeno

- datum

Hrvatska je pobijedila Nigeriju u Kalinjingradu – 2:0, pogodcima, autogolom Nigerije i Modrićevim golom iz kaznenog udarca.

Hrvatska i Nigerija su Kalinjingradu igrali svoju prvu utakmicu na Svjetskom prvenstvu 2018.

HRVATSKA: Subašić, Vrsaljko, Vida, Lovren, Strinić, Rakitić, Modrić, Rebić, Kramarić, Perišić, Mandžukić
NIGERIJA: Uzoho, Idowu, Ndidi, Ekong, Balogun, Etebo, Ighalo, Mikel, Moses, Shehu, Iwobi

Glavni sudac utakmice je 43-godišnji Brazilac Sandro Ricci.
I pomoćnici su Brazilci, dok je četvrti sudac Španjolac Mateu Lahoz – prenosimo s direktno.hr.

Trećeg dana Svjetskog prvenstva u Rusiji na teren su izišli najbolji hrvatski nogometaši, kako bi odmjerili snage s nacionalnom selekcijom Nigerije, svojim prvim suparnikom u Skupini D svog ukupno desetog velikog natjecanja.

Ovakav je bio razvoj situacije…

69′ – PENAL ZA HRVATSKU! Mandžukića je nakon kornera rukama držao Ekong, lopta je išla ravno na Mandžu, čisti penal.

66′ – Moses se sada malo bacio u kaznenom prostoru Vatrenih. Bio je u duelu sa Strinićem i pao nakon kratkog remplanja. Nema tu govora o penalu.

62′ – Ušao je hitronogi Ahmed Musa, izašao je Iwobi.

60′ – Igalo je sada pucao glavom iz blizine, ali lako je to uzeo Suba. U istoj minuti ulazi Brozović, izlazi Kramarić, a Modrić sada ide na polušpicu, Brozović dublje na centralnog veznog.

55′ – Kakav promašaj Rebića! Periši je majstorski centrirao, a Rebić je iz velike blizine puknuo preko gola. Ipak, suđeno je i zaleđe, tako da je bolje da je promašio.

53′ – Ne žuri se Vatrenima, polako grade napade, a Nigerijci su dosta nervozni i agresivni, igraju jaki pressing, ali kronično im nedostaje mirnoće u ofenzivnom segmentu.

50′ – Rakitić je sada opalio s 30-ak metara, ali lopta je dobila uzlaznu putanju i otišla preko gola.

39′– Rakitić ubacuje i Kramarić s 11 m gađa glavom zamalo preko gola.

32′ – Mandžukić prsima spušta za Rebića kome Nigerijac ulazi u udarac. Novi korner. Nakon prekida Hrvatska zabija GOOOOOOOL. HRVATSKA VODI 1:0.   Gužva u kaznenom gdej Rebić prebacuje loptu na 5 m, a napadač Juventusa Mandžukić se baca na “ribicu” i uz pomoć Eteba zabija.

28′ – Prvi žuti karton. Rakitić radi prekršaj nad Mosesom. Prvi put mu je sudacprogledao kroz prste, ali sada ne  .

24′ – Dobra kombinacija naših igrača, ali ubačaj Rebića ne pronalazi Mandžukića koji je loptu čekao na drugoj vratnici.

22′ – Ispao je Vida, ali ponovljena snimka pokazuje da je bilo zaleđe. Nakon kornera velika gužva u našem kaznenom prostoru koja završava udarcem Eteboa iz daljine.

19′ – Kramarić iznuđuje slobodni udarac u opasnoj zoni, ali malo je predaleko za udarac. Modrić ubacuje dugo na drugu vratnicu, a golman to s lakoćom čita.

18‘ – Korner za Hrvatsku. Opet loše izvedeno.

16′ – Kramarić puca pored gola s 20 m.

14′ – Izvrsno se oslobodio Rebić,ali umjesto da puca s vrha 16 m dodaje na stranu gdje Manđukić ostavlja za Perišića.

12‘ – Prva intervencija Subašića nakon što je Modrić izgubio loptu, uz mogući prekršaj, Obi Mikela koji ubacuje, no lak je to plijen za vratara Monaca.

8‘ – Hrvatska je bolja. Vatreni imaju posjed i inicijativu i izborili su prvi korner. Modrić ubacuje nakon kratke kombinacije, ali loš centaršut i na kraju Rakitić mora prekršajem zaustaviti protivničku kontru. Mogao je zaraditi karton, no sudac ga je poštedio.

3′ – Prvo opasno otvaranje Vatrenih, ali loš ubačaj Rebića.

1′ – Počela je utakmica i odmah šansa za Nigeriju. Prekršaj Lovena i slobodni udarac. Moses ubacuje , ali obrana to s lakoćom riješava.

Na dosadašnje četiri svjetske smotre, Hrvatska je u prvim kolima igrala s Jamajkom (3:1), Meksikom (0:1) te dva puta Brazilom (0:1, 1:3), a izabranike Zlatka Dalića na ruskim travnjacima čekaju još Argentina (21. lipnja, Nižnji Novgorod) te Island (26. lipnja, Rostov na Donu).

Hrvatska u okršaj s Nigerijcima ulazi u punom sastavu, bez ozlijeđenih i suspendiranih igrača, a izbornik Dalić potvrdio je dan uoči utakmice kako je sve spremno za početak utakmice:

“Znam prvi sastav, što i kako ćemo igrati. Hrvatska ima svoj stil i mora ga se mora držati, s tehnički savršenim posjedom lopte. imamo sjajnu generaciju i možemo do velikog rezultata, moramo pokazati svoju kvalitetu”.

Protiv Nigerije, jedne od najboljih i najatraktivnijih afričkih reprezentacija, Vatreni još nisu igrali, a momčad njemačkog izbornika Gernota Rohra trenutačno zauzima 48. poziciju na Fifinoj ljestvici najboljih. Ofenzivci poput Mosesa, Iheanacha, Iwobija, ili kapetana Mikela koji dirigira veznim redom, dobro su poznati svjetskoj nogometnoj javnosti.

“Poznamo njihove kvalitete, igraju brz i okomit nogomet, imaju vrlo brze napadače. U prvim utakmicama nema velikih favorita, bit će to dosta izjednačeno i tako ćemo se postaviti. Međutim, dobar smo spoj mladosti i iskustva te s pravom nacija ima velika očekivanja. I sami očekujemo mnogo od sebe, možete biti sigurni da je tako”, poručio je hrvatski kapetan Luka Modrić.